Vėstant orams, LRT Plius eteryje Lotynų Amerikos šokių karštis – jau šį sekmadienį!

Visą rugpjūtį LRT Plius ir Lietuvos sportinių šokių federacija kvietė žiūrovus stebėti įdomiausius sportinių šokių renginius, vykusius Lietuvoje šiais metais. Paskutiniam sekmadieniui iš ciklo „Rugpjūtis – šokių mėnuo per LRT Plius!” pasirinktas pats karščiausias čempionatas – Lotynų Amerikos šokių.

„Tikime, kad nemažai žmonių būtent po šių LRT Plius transliacijų susidomėjo sportiniais šokiais, nes mes parodėme visą mūsų šakos įvairovę – standartinius šokius, Lotynų Amerikos šokius, breiką, hiphopą. Parodėme, kad galima šokti poromis, tačiau galima ir po vieną, o kaip hiphopo ar breiko atvejais – ir jungtis į komandas.“ – sakė Lietuvos sportinių šokių federacijos pirmasis viceprezidentas Virginijus Visockas, nepamiršęs pridurti, kad federacijos varžybų programose jau yra solo šokėjų kategorijos bei grupiniai pasirodymų turnyrai tiek Lotynistams, tiek standartistams.

Rugpjūčio 27 d. vakarą, nuo 19.00 val. LRT Plius žiūrovai išvys, kaip suaugusieji ir jaunių amžiaus grupės sportininkai šoks Lotynų Amerikos šokius (sambą, čia čia čia, rumbą, pasodoblį ir džaivą), o jaunimas atliks standartinius šokius (lėtą valsą, tango, Vienos valsą, fokstrotą ir kvikstepą). Šokėjai bus vertinami ir vietomis, tačiau suaugusiųjų vertinimus finale teisėjai pateiks balais, tad po kiekvieno šokio žiūrovai ekrane matys sportininkams skiriamus balus už techniką, muzikalumą, choreografiją ir prezentaciją bei partnerystės įgūdžius.

„Šio sekmadienio išskirtinumas bus ir tas, jog pirmą kartą rodysime, kaip Lotynų Amerikos šokius atliks jaunučiai, 10 – 11 metų amžiaus šokėjai. O paskui žiūrovus pakviesime stebėti vis vyresnes grupes, tad iš dalies atskleisime visą sportinių šokių virtuvę – kaip nuo jaunučių užauga aukšto meistriškumo šokėjai, kuo skiriasi pasirodymai skirtinguose amžiaus tarpsniuose.“ – pasakojo Lietuvos sportinių šokių federacijos viešųjų ryšių atstovė Laura Montvilaitė.

Ciklo „Rugpjūtis – šokių mėnuo per LRT Plius!” paskutinė laida eteryje pasirodo jau šį sekmadienį (rugpjūčio 27 d.), 19.00 val.

Nuotrauka: http://www.KirklysEvent.com (ačiū!)