S. Seikauskas ir L. Norušaitė – Europos vicečempionai!

Šeštadienį Slovakijos Košicės mieste įvyko WDSF parodomosios programos standartinių šokių Europos čempionatas. Šios disciplinos Europos vicečempionais užtikrintai tapo mūsų šalies sportininkai Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio “Rumba” – Kauno “Sūkurys”).

Su vienais iš aukščiausių balų patekę į turnyro finalą, S. Seikauskas ir L. Norušaitė finale surinko 38.448 balo – tai vos vienu balu mažiau nei teisėjai skyrė Europos čempionato pirmosios vietos laimėtojams.

Disciplinos Europos čempionais tapo Matej Štec ir Elena Popova iš Slovakijos, trečioji vieta atiteko Vit Domorad ir Simonai Tejčovai iš Čekijos. Finale taip pat šoko Italijos, Vengrijos, Izraelio, Ukrainos ir dar vienas Slovakijos duetas. Iš viso čempionate dalyvavo 16 porų iš 12 valstybių.

Šokėjus vertino 12 teisėjų kolegija, kurioje kartu su vertintojais iš Moldovos, Slovakijos, Vokietijos, Čekijos, Šveicarijos, Austrijos, Latvijos, Rumunijos, Belgijos, Lenkijos, Italijos dirbo mūsų šalies teisėja Dalia Vaikšnorienė.

Foto: Orestas Vaikšnoras (ačiū!)