Pasaulio čempionato pusfinalyje: dvi Lietuvos poros!

Vokietijos Brėmeno mieste šeštadienio vakarą baigėsi WDSF pasaulio čempionatas, kuriame varžėsi jaunių II amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių šokėjai.

Lietuvai šiame čempionate, kaip ir kitoms valstybėms, atstovavo dvi poros. Abu mūsų šalies duetai puikiai pasirodė ir pateko į pasaulio čempionato pusfinalį.

Pranas Mitkus ir Justė Jančiūnaitė (Vilniaus “DaVi”) galutinėje čempionato įskaitoje užėmė 10-ąją vietą, Kristupas Mlinskas ir Emilija Ulčinaitė (Klaipėdos “Žingsnis”) – 12-ąją! Šokėjai lengvai įveikė pirmuosius turus, o ir visus šokius visuose turuose pavyko atlikti stabiliai – teisėjai skyrė panašų balų skaičių už visus šokius abiems poroms.

Grupės pasaulio čempionais tapo Dimitrii Kalistov ir Luna Maria Albanese iš Vokietijos, vicečempionais – Andrei Claudiu Sasebes ir Iulia Alexia Ababei iš Rumunijos, bronza atiteko latviams Richards Krivins ir Marijai Golubevai. Po to finale atitinkamai išsidėstė Ispanijos, Kazachstano ir Prancūzijos duetai.

Iš viso čempionate startavo 66 poros.

Pasaulio čempionato dalyvius vertino teisėjų kolegija, sudaryta iš Vengrijos, Lenkijos, Vokietijos, Albanijos, Maltos, JAV, Italijos, Austrijos specialistų. Kolegijoje taip pat dirbo teisėjas iš Lietuvos Martynas Kūra.