Senjorai dalyvavo 10 šokių pasaulio čempionate

Tarp daugelio kitų varžybų Berlyne, Vokietijos sostinėje įvyko ir 2023 m. WDSF pasaulio 10 šokių čempionatas senjorai II amžiaus grupės sportininkams. Šį kartą Lietuvai jame atstovavo net trys poros.

Į pasaulio čempionato ketvirtfinalį pateko ir 22-ąją vietą jame užėmė Audrius Blažys ir Erika Blažienė (Šiaulių “Šypsena”), vienodai įvertinti tiek už standartinių, tiek už Lotynų Amerikos šokių programas.

Čempionato aštuntfinalyje šoko ir 28 – 29-ąją vietas su Nyderlandų šokėjais pasidalino Jung Lichtenberger ir Jovita Gudelytė Lichtenberger (Vilniaus “Judesys”), kuriems geriau sekėsi sušokti Lotynų Amerikos šokius.

Aštuntfinalyje 38-ąją vietą užėmė Nikolajus Urbanovič ir Natalija Tuchto (Vilniaus “Vijūnas”), taip pat panašiai įvertinti už abi programas.

Senjorai II amžiaus grupės 10 šokių pasaulio čempionate dalyvavo 50 porų, o nugalėtojais tapo šokėjai iš Ispanijos R. V. Lopez ir E. Moya, sidabras liko Vokietijoje ir atiteko A. ir M. Engel, o bronza iškeliavo į Jungtines Amerikos Valstijas – ją išsivežė G. ir A. Yurtyapan.

Kartu su dar aštuoniais vertintojais iš Čekijos, Lesoto, Šveicarijos, Lenkijos, Latvijos, Italijos, Vokietijos ir Vengrijos pasaulio čempionato dalyvius vertino Lietuvos teisėja Dalia Vaikšnorienė.