Senjorų I grupės pasaulio čempionatas

Sibiu, Rumunijoje, sekmadienį įvyko WDSF senjorų I amžiaus grupės standartinių šokių pasaulio čempionatas. Lietuvai jame atstovavo Rolandas Lydekaitis ir Viktorija Lėgaudaitė Lydekaitienė (Kauno “Sūkurys”).

Galutinėje čempionato įskaitoje R. Lydekaitis ir V. Lėgaudaitė Lydekaitienė kartu su Vokietijos šokėjais ketvirtfinalyje pasidalino 13 – 14-ąją vietas. Vos vieno teisėjų vertinimo balo pritrūko, kad duetas patektų į turnyro pusfinalį. Pagal teisėjų vertinimus, šiame čempionate R. ir V. Lydekaičiams geriausiai sekėsi atlikti Vienos valsą ir kvikstepą.

Grupės pasaulio čempionais pirmą kartą tapo Italijos šokėjai M. Guidotti ir S. Mariotti. Sidabras atiteko Vokietijos sportininkams F. Wendt ir A. Steinmann, bronza – taip pat šokėjams iš Italijos M. Carlini ir E. Morganti. 4-oji ir 6-oji finalo vietos taip pat buvo skirtos Italijos šokėjams, o 5-oji – Šveicarijos atstovams. Iš viso turnyre startavo 38 poros.

Varžybose teisėjavo Turkijos, Kipro, Italijos, Slovėnijos, Latvijos, Vokietijos, Vengrijos, Rumunijos, Izraelio vertintojai.