Stebint breiko pradininkams, Nicka tituluota Los Andžele!

Jungtinių Amerikos Valstijų Los Andželo mieste savaitgalį įvyko legendinis breiko turnyras „Freestyle Session“. Už Atlanto, breiko tėvynėje šis renginys suorganizuotas jau 25-ąjį kartą, o ant jo scenos yra pasirodžiusios beveik visos breiko legendos. Kiekvieną kartą „Freestyle Session“ aplanko ir žmonės, kurie kūrė ir vystė breiką Niujorke.

Tiek šio turnyro istorijoje, tiek savo įspūdingos karjeros istorijoje ankstų pirmadienio rytą Lietuvos laiku naują puslapį atvertė mūsų šalies breiko šokėja Dominika Banevič – Bgirl Nicka.

Prieš kelias dienas iki turnyro į Los Andželą nuvykusi D. Banevič laiko žvalgytis po saulėtą Kaliforniją turėjo nedaug – intensyviai rengėsi turnyrui treniruočių salėje drauge su kitais elitiniais atletais.

Varžybų dieną merginų grupės atrankiniuose turuose D. Banevič užėmė 1-ąją vietą tarp 80 dalyvių, o finale po spengiančiai ilgo rezultatų laukimo buvo paskelbta nugalėtoja (finale Bgirl Nicka įveikė Bgirl Anti iš Italijos). Kartu su dar vienu prestižiniu titulu ir dovanomis, mūsų šokėjai pagal amerikietiškas sporto tradicijas buvo įteiktas ir nugalėtojos žiedas su užrašu „World Champion“ (vert. „Pasaulio čempionė“).

Pati D. Banevič po varžybų sakė, dar negalinti suprasti, kas vyksta – įspūdžių Los Andžele labai daug. Šokėją labai pamalonino, o kartu ir pralinksmino tas faktas, kad pirmosios kartos hiphopo kultūros Amerikos legendos stebėjo varžybas ir šį kartą Nickos prašė galimybės nusifotografuoti kartu! Tarp jų – pirmasis visų laikų breiko varžybų vedėjas Coke La Rock, Trixie ir Dancing Doug, žymiojo Kool Herc renginių Niujorko Bronkse žvaigždės, legendiniai dvyniai Keitas ir Kevinas Smitai, Bboy Sasa.