T. Rimkus ir N. Surblytė – senjorų pasaulio vicečempionai!

Vokietijos Brėmeno mieste vykstančio sportinių šokių turnyro metu WDSF organizuoja ir standartinių šokių pasaulio čempionatus senjorams. Senjorų II amžiaus grupės planetos pirmenybėse Lietuvai atstovavo Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė-Rimkienė (Kauno “Kaspinas”).

Tokio rango amžiaus grupės varžybose šiemet debiutavę Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė-Rimkienė vėlų penktadienio vakarą Vokietijoje pasipuošė standartinių šokių pasaulio čempionato sidabro medaliais.

Visuose varžybų turuose tarp lyderių įsitvirtinę mūsų sportininkai finale surinko 11 balų: lėtą valsą, tango, Vienos valsą ir kvikstepą teisėjai įvertino antrosiomis vietomis, o fokstrotą – trečiąja.

Senjorų II standartinių šokių pasaulio čempionate nugalėjo Ispanijos šokėjai Ruben Viciana Lopez ir Eva Moya (5 balai), bronzą namo išsivežė latviai Gatis Simsons ir Julija Simsone (14 balų). Finale taip pat šoko poros iš Prancūzijos, Vokietijos ir Belgijos.

Iš viso pasaulio čempionate dalyvavo net 128 poros iš 23 valstybių. Šokėjus vertino arbitrai iš Kroatijos, Turkijos, Prancūzijos, Ukrainos, Lesoto, Austrijos, Vokietijos, Sakartvelo ir Lenkijos.