Solo ir komandų šokėjų startai pasaulio reitingo varžybose

Kartu su pasaulio čempionatu savaitgalį Maljorkoje įvyko ir WDSF pasaulio reitingo varžybos solo šokėjams, ir solo atvirųjų grupių varžybos. Beje, jos, priešingai nei čempionatas, organizuotos ne tik Lotynų Amerikos, bet ir standartinių šokių atlikėjams.

Mūsų šalies atstovėms čia sekėsi puikiai! WDSF Adult Solo Standard Female grupės nugalėtoja Maljorkoje tapo Deimantė Babenskaitė (Kėdainių “Vilnis”), kurios visi penki šokiai finale buvo įvertinti pirmosiomis vietomis. Negana to, D. Babenskaitė nugalėjo ir WDSF Senior I Standard Female kategorijos varžybose. Grupėse atitinkamai startavo 10 ir 5 sportininkės.

WDSF Senior I Solo Latin Female grupėje Raminta Linevienė (Kėdainių “Vilnis”) taip pat pasipuošė auksu, o WDSF Adult Solo Latin Female grupėje šoko pusfinalyje ir galutinėje įskaitoje užėmė 10-ąją vietą. Lotynų Amerikos šokių programos varžybose atitinkamai startavo 8 ir 38 šokėjos.

WDSF jaunučių I amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių varžybose Saulė Linevaitė (Kėdainių “Vilnis”) užėmė 3-ąją vietą. Šioje grupėje šoko penkios šokėjos ir visos iš skirtingų valstybių – Slovėnijos, Turkijos, Ispanijos, Armėnijos ir Lietuvos.

Kol kas kitoms Lietuvos šokėjoms patekti į pasaulio reitingo varžybų finalus ar pusfinalius nepavyko, tačiau debiutas, drąsiai teigiame, sėkmingas visoms ir, tikime, kad viskas dar laukia ateityje. WDSF varžybų vertintojų komisijoje dirbo ir Lietuvos teisėja Edita Gozzoli.

Negana to, Maljorkoje buvo surengtos ir komandinės varžybos, kuriose sužibėjo mūsų kolektyvai. WDSF Senior Choreogr. Latin Big Team grupėje šoko “Danė – Pozityvas” (komandą sudarė keturiolika 1948 – 1956 m. gimusių šokėjų), o WDSF Senior Choreogr. Latin Small Team grupėje šoko Klaipėdos universiteto komanda “Danė” (komandą sudarė aštuonios 1978 – 1995 m. gimusios šokėjos).

Su puikiu debiutu sveikiname Big Team komandos šokėjas Stasę Dvarionienę, Janiną Mikučionienę, Janiną Valaitienę, Reginą Lubienę, Birutą Krapivko, Reginą Mikalauskienę, Jadvygą Petrauskienę, Ireną Lizdenienę, Aldoną Narkuvienę, Reginą Butkuvienę, Nijolę Orlovienę, Aldoną Janulienę, Eleną Simonaitienę, Laimą Idę ir Small Team komandos šokėjas Kristiną Jankeliūnaitę, Lauryną Slesoraitienę, Vaidą Kriščiokaitienę, Kamilę Pociūtę-Skurdelę, Guodą Endriušaitytę, Solveigą Norgėlaitę, Robertą Drungilę, Vilmą Naeim. Komandas į varžybas lydėjo klubo “Danė” iš Klaipėdos treneris Tadas Romeika.

Treneris T. Romeika ir Klaipėdos universiteto komandos šokėjos taip pat labai nuoširdžiai dėkoja treneriams Skaistei ir Romaldui Idzelevičiams, kurie dalyvavo komandos treniruotėse, gelbėjo su įvaizdžiu ir kitais vertingais patarimais.

Apie komandas ir jų pasirodymus – daugiau informacijos jau netrukus mūsų socialiniuose tinkluose!