Visos Čekijoje startavusios poros šoko finaluose

Nedideliame, bet žaviame pietryčių Čekijos Zlyno mieste vykiose WDSF pasaulio reitingo varžybose dalyvavo tik trys poros iš Lietuvos ir taip pat visos jos pateko į finalus.

WDSF jaunių II standartinių šokių varžybose 2-ąją vietą užėmė Yehor Boiko ir Ema Kniubaitė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija” ir Kauno “Kaspinas”). Lotynų Amerikos šokių varžybose Yehor ir Ema buvo 3-ti. Finaluose visi jų šokiai atitinkamai ir buvo įvertinti antrosiomis bei trečiosiomis vietomis. Grupėse startavo 27 ir 32 duetai.

3-ąją vietą taip užėmė WDSF jaunimo iki 21 m. amžiaus standartinių šokių varžybose dalyvavę Rytis Skindzera ir Agata Pavlova (Kauno “Sūkurys”), nors už Vienos valsą duetas buvo įvertintas antrąja vieta. Grupės turnyre dalyvavo 22 poros.

Tuo tarpu WDSF jaunimo standartinių šokių programoje Aleksandr Kutskij ir Austėja Tereikytė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”) galutinėje įskaitoje buvo 5-ieji, nors už fokstrotą teisėjai skyrė trečiąją, o už tango – ketvirąją vietas. Jaunimo grupėje startavo 28 duetai.

A. Kutskij ir A. Tereikytė dalyvavo ir jaunimo iki 21 m. amžiaus varžybose, kur šoko pusfinalyje bei buvo 9-ieji.

Čekijoje, kaip ir Vengrijoje, Lietuvos teisėjų nebuvo.