WDSF “International Open” varžybos Portugalijoje: finaluose – dvi mūsų poros!

Šiltai ir svetingai Portugalijos miestas Vagos pasitiko savaitgalį vykusių sportinių šokių varžybų dalyvius. Suaugusieji čia turėjo galimybes varžytis WDSF “International Open” kategorijos varžybose. Dvi Lietuvos poros Portugalijoje pateko į finalus: ir Lotynų Amerikos šokių, ir standartinių šokių programose.

WDSF “International Open” Lotynų Amerikos šokių programos suaugusiųjų grupėje sidabro medalius iškovojo Dominykas Daukšas ir Svetlana Azarova (Vilniaus “Ratuto”). Jie nesunkiai aplenkė trisdešimt varžovų porų ir nusileido tik Azerbaidžano duetui A. Bolzoni ir M. Maritan. Trečioje vietoje liko tolimajai Australijai atstovaujantys šokėjai M. Papa ir A. del Frate. Finale taip pat šoko Ispanijos, Portugalijos ir Vokietijos sportininkai.

D. Daukšas ir S. Azarova finale iškovojo tris antrąsias (S, CHA, J) ir dvi trečiasias (R, Pd) vietas bei surinko 12 balų.

WDSF “International Open” standartinių šokių programos suaugusiųjų grupėje Simas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio “Rumba” – Kauno “Sūkurys”) užėmė 4-ąją vietą. Tarp vienuolikos startavusių duetų jie į priekį praleido Italijos, Vokietijos ir Ukrainos šokėjus. Pirmoji vieta atiteko M. Bodini ir K. Charitonovaitei, antroji – E. D. Leonte ir A. Lubianetskai, trečioji – T. Janoniui ir D. Antonovai.

S. Seikausko ir L. Norušaitės du šokiai (LV, T) buvo įvertinti penktomis, o trys (VV, LF, Q) – trečiomis vietomis. Iš viso duetas surinko 23 balus.

Varžybose Portugalijoje teisėjavo Švedijos, Italijos, Rumunijos, Portugalijos, Ukrainos, Belgijos, Ispanijos vertintojai, o taip pat Lietuvos teisėja Liudmila Bankauskienė.