WDSF pasaulio reitingo varžybos Slovakijoje

Slovakijos Šamorino miestelyje savaitgalį įvykusių WDSF pasaulio reitingo varžybų jaunimo grupėje dominavo Lietuvos šokėjai. Standartinių šokių programoje čia dalyvavo trys mūsų šalies poros ir visos šoko finale.

WDSF jaunimo standartinių šokių varžybose 3-ąją vietą užėmė Kristupas Mlinskas ir Liepa Rudnickaitė (Klaipėdos “Žingsnis” ir Kauno “Sūkurys”), 5-ąją – Rytis Ašeriškis ir Izabelė Žymančiūtė (Kauno Editos Daniūtės šokių studija), 6-ąją – Kipras Burneikis ir Patricija Kairytė (Kauno “Tvistas”). Iš viso šios grupės varžybose dalyvavo 25 duetai.

Ne prasčiau Slovakijoje sekėsi ir jauniams. WDSF jaunių II amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių varžybose 3-ąją vietą tarp 25 porų iškovojo Kajus Astrauskas ir Kamilė Tkačenko (Klaipėdos “Žingsnis”).

Tuo tarpu WDSF jaunimo Lotynų Amerikos šokių varžybose į finalą pateko ir galutinėje įskaitoje 5-ąją vietą užėmė K. Mlinskas ir L. Rudnickaitė.

Pusfinalyje šoko bei 9-ieji buvo K. Burneikis ir P. Kairytė, 11-ieji – K. Astrauskas ir K. Tkačenko. Šioje grupėje varžėsi 29 poros.

Varžybose Slovakijoje teisėjavo vertintojas iš Lietuvos Remigijus Suslavičius.