WDSF reitingo varžybos Lenkijoje

Vienos iš paskutinių šių metų WDSF pasaulio reitingo varžybų šį savaitgalį įvyko Lenkijos Vroclavo mieste. Jose dalyvavo gausus būrys Lietuvos šokėjų, kurie į Lietuvą parveža šešis medalių komplektus.

WDSF jaunimo amžiaus grupės standartinių šokių programos sidabro medalius Lenkijoje iškovojo Justas Gedgaudas ir Viktorija Petrenko (Kauno “Sūkurys”). Bronzos medaliai šioje grupėje atiteko Aivarui Kuogai ir Elizai Abdellaoui (Kauno “Sūkurys”).

Jaunimo standartinių šokių programos pusfinalyje taip pat varžėsi Pijus Palskys ir Ugnė Makarskaitė (Panevėžio “Rumba” – Kauno “Sūkurys”), kurie užėmė 7-ąją vietą, bei Saulenis Česnauskas ir Eiginė Česnauskaitė (Kauno “Sūkurys”), kurie pusfinalyje buvo 13-ieji. Iš viso šios grupės varžybose dalyvavo 34 duetai.

WDSF jaunimo Lotynų Amerikos šokių varžybose sidabro medaliai atiteko A. Kuogai ir E. Abdellaoui, o P. Palskiui ir U. Makarskaitei pavyko iškovoti 4-ąją vietą finale. Iš viso grupėje startavo 33 šokėjų poros.

WDSF Jaunių II amžiaus standartinių šokių finale Kristupas Mlinskas ir Emilija Ulčinaitė (Klaipėdos “Žingsnis”) iškovojo 2-ąją vietą, o Neidas Lenkaitis ir Izabelė Žymančiūtė (Kauno “Kaspinas”) – 3-ąją. Grupėje varžėsi 23 poros.

Sidabro medaliu K. Mlinskas ir E. Ulčinaitė puošėsi ir WDSF Jaunių II grupės Lotynų Amerikos šokių programoje. N. Lenkaitis ir I. Žymančiūtė šioje grupėje šoko pusfinalyje ir galutinėje įskaitoje pasidalino 10 – 12-ąją vietas. Grupėje varžėsi 26 poros.

WDSF Senjorų III amžiaus grupės standartinių šokių varžybose dalyvavo ir 5-ąją vietą jose užėmė Jurij Taurinskas ir Liudmila Taurinskienė (Vilniaus “Ratuto”).

Varžybose Lenkijoje teisėjavo Lietuvos vertintoja Dalia Vaikšnorienė.

Šiais metais WDSF reitingo varžybos dar yra numatytos kitą savaitgalį Armėnijoje ir JAE. Lietuvos sirgalių taip pat laukia dar vienas pasaulio čempionatas, kuriame mes iš anksto linkime sėkmės mūsų šokėjams – WDSF profesionalų standartinių šokių pasaulio čempionatas (gruodžio 18 d. JAE).