WDSF reitingo varžybos Slovakijoje

Bratislavoje kartu su WDSF pasaulio čempionatu, vyko ir pasaulio reitingo varžybos, kuriose, kaip jau įprasta, gerai pasirodė Lietuvos sportininkai.

Suaugusieji varžėsi WDSF International Open kategorijos varžybose. Standartinių šokių varžybose startavo dvi mūsų poros ir abi šoko finale.

Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Kauno “Sūkurys” – Panevėžio “Rumba”) užėmė 2-ąją vietą ir pasipuošė sidabro medaliais (mūsų poros kvikstepas įvertintas pirmąja vieta). Laurynas Makarovas ir Kotryna Ambrezevičiūtė (Vilniaus “Juventos”) užėmė 4-ąją vietą.

Iš viso šiose varžybose startavo 37 poros, o nugalėtojais tapo Y. Boldysh ir I. Averina, šiuo metu atstovaujantys Vokietijai.

WDSF jaunimo amžiaus grupės standartinių šokių varžybose 3-ąją vietą iškovojo Pijus Palskys ir Ugnė Makarskaitė (Panevėžio “Rumba” – Kauno “Sūkurys”).

Šios grupės pusfinalyje 12-ąją vietą užėmė Saulenis Česnauskas ir Eigintė Česnauskaitė (Kauno “Sūkurys”). Iš viso jaunimo grupėje startavo 26 poros, o nugalėtojais tapo duetas iš Rumunijos L. T. Butnaru ir J. D. Bidica.

WDSF jaunimo iki 21 m. amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių programos finale 6-ąją vietą užėmė Aleksandr Katalov ir Ieva Matulevičiūtė (Kauno “Duetas” – Kauno “Žiburys”).

Šios gruopės varžybas nugalėjo P. Buda ir S. Budova iš Slovakijos. Iš viso dalyvavo 18 porų.

Aleksandr Katalov ir Ieva Matulevičiūtė taip pat dalyvavo WDSF International Open suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių programos varžybose ir pusfinalyje užėmė 8-ąją vietą tarp 25 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių programoje dvi mūsų šalies poros šoko pusfinalyje: Pijus Palskys ir Ugnė Makarskaitė buvo 11-ti, Saulenis Česnauskas ir Eigintė Česnauskaitė – 12-ti. Grupėje varžėsi 34 poros.

Jaunimo iki 21 d. standartinių šokių programos pusfinalyje 12-ąją vietą užėmė Minvydas Nekrašas ir Aira Janickaitė (Vilniaus “Juventos”). Grupėje varžėsi 18 porų.

Varžybose Bratislavoje teisėjavo Lietuvos vertintojas Vytautas Bankauskas.