WDSF World Open varžybos Rumunijoje

Rumunijos Timišoaros mieste savaitgalį įvyko WDSF pasaulio reitingo varžybos. Suaugusieji šokėjai jose varžėsi World Open NS kategorijos turnyre.

WDSF World Open NS standartinių šokių programos finale šoko ir 5-ąją vietą jame užėmė Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio “Rumba” ir Kauno “Sūkurys”).

Beje, mūsų sportininkams labai nedaug pritrūko iki bronzos medalio. S. Seikauskas ir L. Norušaitė finale surinko 171,100 balo, kai tuo tarpu bronzos medalio laimėtojai iš Azerbaidžano Kiril Pavlov ir Kristina Shinkariuk buvo įvertinti 171,750 balo, o ketvirtoje vietoje likę Vokietijos atstovai Yahor Boldysh ir Irina Averina – 171,450.

Auksu ir sidabru šiose varžybose puošėsi šeimininkai – Rares Cojoc ir Andrea Matei bei Paul Rednic ir Roxana Lucaciu.

Iš viso standartinių šokių varžybose Timišoaroje dalyvavo 51 pora.

WDSF Lotynų Amerikos šokių World Open NS varžybose startavo net 81 duetas. Lietuvos šokėjai Einoras Degutis ir Ugnė Bliujūtė (Gargždų “Rolina” ir Kauno “Sūkurys”) užtikrtintai pateko į ketvirtfinalį ir užėmė jame 14-ąją vietą.

Iki pusfinalio E. Degučiui ir U. Bliujūtei pritrūko labai nedaug – jie surinko 24 teisėjų vertinimo taškus, o pusfinaliui šį kartą reikėjo 28.

Lotynų Amerikos šokių varžybų programos medalius išsidalino Rumunijos ir Vokietijos sportininkai: 1-oji vieta – Alexandru Miculescu Ionut ir Andra Pacurar, 2-oji vieta – Paul Moldovan ir Cristina Tatar, 3-oji vieta – Razvan Dumitrescu ir Jacky Joos.

Tarptautinėje teisėjų brigadoje Rumunijoje dirbo ir vertintojas iš Lietuvos Martynas Kūra.