WDSF ir DSE varžybos Daugpilyje

Šį savaitgalį šokėjams, norintiems sudalyvauti varžybose, nebūtinai reikėjo vykti toli. Pasaulio sportinių šokių federacijos ir Europos sportinių šokių asociacijos reitingų varžybos vyko kaimyninės Latvijos Daugpilio mieste.

WDSF pasaulio reitingo varžybose geriausiai sekėsi mūsų šalies jaunimo Lotynų Amerikos šokių šokėjams. Oleksii Danyleiko ir Augustė Švedaitė (Vilniaus “Šokio technikos akademija”) iškovojo bronzos medalius jaunimo grupėje ir buvo ketvirti jaunimo iki 21 m. amžiaus grupėje.

Tuo tarpu jauniai I, jauniai II ir jaunučiai šoko DSE reitingų varžybose.

DSE jaunių I amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių programos nugalėtojais Latvijoje tapo Augustas Varkalis ir Goda Morkytė (Vilniaus “AJ dance” ir Vilniaus “Šokio technikos akademija”). 3-ąją vietą šiame finale užėmė Arianas Eismontas ir Emilija Chmeliova (Klaipėdos “Tendance”).

Grupės pusfinalyje taip pat šoko ir 8-ąją vietą užėmė Jonas Guerra Elizondo ir Dominyka Joffė (Vilniaus “Cafe Latino”).

DSE jaunučių standartinių šokių programos finale šoko net keturios poros iš Lietuvos. 2-oji vieta atiteko Giriui Ramašauskui ir Augustei Šliažaitei (Vilniaus “AJ dance”), 4-oji – Aurimui Juozapaičiui ir Liepai Nevinskaitei (Vilniaus “AJ dance”), 5-oji – Rojui Stroliai ir Kamilei Zizaitei (Vilniaus “AJ dance”), 6-oji – Domui Lavinskui ir Kamilai Daniškevičiūtei (Vilniaus “Šokio technikos akademija”).

DSE jaunučių grupės Lotynų Amerikos šokių finale šoko G. Ramašauskas ir A. Šliažaitė bei D. Lavinskas ir K. Daniškevičiūtė. Poros atitinkamai pasidalino 2-ąją ir 4-ąją vietas. Pusfinalyje 7-8 – ąją vietas užėmė R. Strolia ir K. Zizaitė, 9-ąją – A. Juozapatis ir L. Nevinskaitė.

DSE jaunių I grupės standartinių šokių programos finale šoko A. Eismontas ir E. Chmeliova bei J. Guerra Elizondo ir D. Joffė. Lietuvos šokėjams čia atiteko 5-oji ir 6-oji pozicijos.

DSE jaunių II Lotynų Amerikos šokių varžybose 6-ąją vietą užėmė Edgar Jasiulevič ir Juna Garas (Vilniaus “AJ dance”). Per žingsnį nuo finalo 7-8 – oje vietoje liko A. Varkalis ir G. Morkytė.

DSE jaunių II standartinių šokių varžybose į finalą mūsų sportininkai nepateko. 7-ąją vietą šioje grupėje užėmė Žymantas Rastenis ir Emilija Bartkevičiūtė (Vilniaus “Vijūnas”).

Varžybose Latvijoje šokėjus vertino ir teisėjas iš Lietuvos Vytautas Bankauskas.