Bgirl Nicka nugalėjo varžybose Šveicarijoje!

Augsto mieste, netoli Bazelio, vyko tarptautinės breiko varžybos. Turnyras buvo surengtas antikos laikus menančiame amfiteatre, kuris užtikrino išskirtinę atmosferą ir dalyviams, ir žiūrovams.

Merginų grupės nugalėtoja Šveicarijoje tapo Lietuvos šokėja Dominika Banevič – Bgirl Nicka. Finale ji be didesnio pasipriešinimo (rezultatu 3:0 (14:1)) nurungė šokėją iš Italijos Alessandrą Chillemi – Bgirl Alessandriną. Trečiąją vietą šiose varžybose užėmė šokėja iš Argentinos Paula Micala Moreno – Bgirl Mikix. Merginų grupėje varžėsi 26 breikerės.

Turnyre Šveicarijoje teisėjavo vertintojai iš Suomijos, Ukrainos, Vokietijos, JAV ir Nyderlandų.

Kitas įdomus turnyras breiko bendruomenės laukia jau ateinančią savaitę: birželio 20 – 23 dienomis Budapešte. Čia rengiamas paskutinis olimpinės atrankos etapas, po kurio paaiškės dar 10 merginų ir 10 vaikinų, startuosiančių Paryžiaus olimpinėse žaidynėse rugpjūčio 9 – 10 dienomis. Po 6 kiekvienos grupės sportininkus jau yra atrinkta ankstesnėse planetos arba kontinentinėse pirmenybėse. Tarp šių atrankas jau įveikusių atletų yra ir D. Banevič, kelialapį į Paryžių iškovojusi pasaulio čempionate, todėl Budapešte ji nestartuos. Olimpinės atrankos breiko turnyras iš Vengrijos bus tiesiogiai transliuojamas Olimpiniame kanale.