Populiarėja solo kategorijų varžybos

Pasaulio sportinių šokių federacija (WDSF) pastaruoju metu surengia vis daugiau varžybų solo kategorijų sportininkams, kurias skiria pagal amžiaus grupes bei programas. Praėjusį savaitgalį tokios pasaulio reitingo varžybos vyko Ispanijoje ir Čekijoje.

Tiek Ispanijos Kalvijos mieste, tiek Čekijos sostinėje Prahoje startavo kelios Lietuvos šokėjos iš Kėdainių sportinių šokių klubo “Vilnis” – visos jos namo grįžta su apdovanojimais.

Deimantė Babenskaitė tapo suaugusiųjų standartinių šokių solo programos nugalėtoja Prahoje. Visi penki D. Babenskaitės šokiai buvo įvertinti pirmosiomis vietomis, o ir visi teisėjai buvo beveik vienbalsiai vieningi. Šioje grupėje iš viso dalyvavo 10 šokėjų.

Tuo tarpu Kalvijoje Raminta Linevienė tapo senjorų I amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių solo programos nugalėtoja, aplenkusi tris varžoves iš Ispanijos ir Austrijos. Visi penki R. Linevienės atlikti Lotynų Amerikos programos šokiai teisėjų buvo vienbalsiai įvertinti pirmosiomis vietomis. Suaugusiųjų grupėje R. Linevienė pateko į pusfinalį, kuriame užėmė 7-ąją vietą tarp 22 šokėjų.

Jaunučių II amžiaus grupės finaluose Ispanijoje šoko Saulė Linevaitė. Lotynų Amerikos šokių varžybose S. Linevaitė buvo 4-a, o standartinių šokių – 5-a. Jaunučių grupėse atitinkamai varžėsi 10 ir 9 merginos.