DSE reitingo varžybos jaunučiams ir jauniams Jūrmaloje

Kaip jau tapo įprasta pastaraisiais savaitgaliais, jaunučių, jaunių I ir jaunių II grupių Lietuvos šokėjai labai aktyviai sudalyvavo Europos reitingo (DSE) varžybose. Šį kartą jos buvo surengtos Jūrmaloje, turnyro “Baltic Rising Stars 2021” metu.

Jaunių II amžiaus grupės standartinių šokių programos nugalėtojais tapo Raigardas Gedvilas ir Patricija Vičiūtė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”). Finale ketvirtąją vietą užėmė Gustas Beinoras ir Vėja Beniušytė (Šiaulių “Šypsena”).

Grupės pusfinalyje taip pat šoko Julius Išganaitis ir Guostė Grikštaitė (10-oji vieta; Kauno Editos Daniūtės šokių studija) bei Kristupas Mlinskas ir Emilija Ulčinaitė (11-oji vieta; Klaipėdos “Žingsnis”). Iš viso grupėje startavo 22 duetai.

Jaunių II amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių finale sidabro medalius iškovojo Nojus Mažūnavičius ir Agita Banytė (Vilniaus “Spindulys”), o K. Mlinskas ir E. Ulčinaitė užėmė penktąją vietą.

Šios grupės pusfinalyje šoko R. Gedvilas ir P. Vičiūtė (10-oji vieta) bei Augustas Lopeta ir Gabija Gumbrytė (12-oji vieta; Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”). Varžybas pradėjo 26 duetai.

Jaunių I grupėje tiek standartinių, tiek Lotynų Amerikos šokių programose geriausiai sekėsi Radvilui Sakalauskui ir Emai Kniubaitei (Vilniaus “Ratuto” – Kauno “Kaspinas”). Jie abejose programose puošėsi sidabro medaliais.

Trečioji jaunių I Lotynų Amerikos šokių programos vieta taip pat atiteko Lietuvos porai – Kajui Astrauskui ir Kamilei Tkačenko (Klaipėdos “Žingsnis”).

Lotynų Amerikos šokių grupės finale ketvirtąją vietą užėmė Laurynas Žaliukas ir Smiltė Barysaitė (Vilniaus “DaVi” – Kauno “Tvistas”), o standartinių šokių finale iškovota šeštoji vieta.

Jaunių I grupės abejų programų pusfinaliuose taip pat šoko Maksim Korvel ir Gertė Pabrėžaitė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”). Lotynų Amerikos šokių programoje jie buvo 8-ti, o standartinių šokių – pasidalino 8-9 – ąją vietas. Jaunių I grupėse atitinkamai startavo 14 ir 15 porų.

Jaunučių DSE grupėse iš mūsų šalies šoko tik viena pora. Nojus Vaškys ir Auksė Stuopelytė (Klaipėdos “Žingsnis”) Lotynų Amerikos šokių programoje puošėsi auksu, o standartinių šokių – bronzos medaliais. Jaunučių grupėse startavo po 6 poras.