WDSF reitingo varžybos jaunimui Jūrmaloje

Šį savaitgalį Latvijos kurortiniame Jūrmalos mieste vyko tarptautinės sportinių šokių varžybos “Baltic Rising Stars 2021”. Tarp kitų turnyrų jaunimo amžiaus grupės sportininkai galėjo varžytis dėl WDSF reitingo taškų standartinių ir Lotynų Amerikos šokių programose.

Lotynų Amerikos šokių programoje geriausiai sekėsi Rokui Kraucevičiui ir Ilzei Kaminskaitei (Vilniaus “Judesys”) – jie pateko į finalą ir iškovojo bronzos medalius.

Dar trys mūsų šalies duetai varžėsi pusfinalyje. Valerii Shylo ir Smiltė Kozlovskytė (Vilniaus “Ratuto”) užėmė 7-ąją vietą, Arnas Endriulaitis ir Austėja Vaičekauskaitė (Kauno “Kaspinas”) – 8-ąją, Rokas Malinauskas ir Adrija Dravininkaitė (Kauno “BaDa Studio”) – 13-ąją vietas.

Grupės nugalėtojais tapo Latvijos sportininkai A. Plakitins ir A. Aksenoka. Iš viso Lotynų Amerikos šokių programoje startavo 25 duetai.

Standartinių šokių programoje Lietuvos šokėjai, deja, nepateko į finalą. Pusfinalyje 8-9 – ąją vietas su Estijos šokėjais pasidalino A. Endriulaitis ir A. Vaičekauskaitė, o 10-ąją vietą užėmė Kristijonas Jankūnas ir Valerija Glušenkova (Vilniaus “Spindulys”).

Standartinių šokių programos nugalėtojais tapo Italijai atstovaujantys R. Peretta ir J. Mozdyniewicz. Iš viso grupėje startavo 19 porų.