Lietuvos šokėjų rezultatai Gdanske

Lenkijos Gdansko uostamiestyje šeštadienį įvyko WDSF pasaulio reitingo varžybos. Lietuvos jaunieji šokėjai namo parveža ir auksą, ir sidabrą, ir bronzą, ir kelias finalines vietas.

Bene geriausiai mūsiškiams sekėsi jaunių II amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių varžybose. Radvilas Sakalauskas ir Emilija Mackevič (Vilniaus “Ratuto”) tapo šios grupės nugalėtojais, o Adrijus Kasiulis ir Silvija Vilionskytė (Vilniaus “Ratuto”) pasipuošė bronza. Radvilas ir Emilija laimėjo visus penkis šokius, o Adrijui ir Silvijai medalį lėmė samba, pasodoblis ir džaivas. Iš viso grupėje varžėsi 8 duetai.

Jaunių II grupės standartinių šokių varžybose A. Kasiulis ir S. Vilionskytė šį kartą jau pasidabino sidabru. Visi jų šokiai finale ir buvo įvertinti antrosiomis vietomis. Šiose varžybose taip pat startavo 8 poros.

Tuo tarpu jaunimo amžiaus grupės standartinių šokių varžybose 5-ąją vietą užėmė Jonas Vilčiauskas ir Danielė Vilčiauskaitė (Šiaulių “Šypsena”), o 6-ąją – Yehor Boiko ir Ema Kniubaitė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija” ir Kauno “Kaspinas”). Mūsų poros šiek tiek varžėsi tarpusavyje, o kvikstepą netgi pasidalino lygiosiomis – surinko po 5,5 balo.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių programoje startavę R. Sakalauskas ir E. Mackevič pateko į finalą ir galutinėje įskaitoje buvo 5-ieji – vėlgi už visus šokius įvertinti penktosiomis vietomis. Šios grupės pusfinalyje Y. Boiko ir E. Kniubaitė užėmė 9-ąją vietą.

Jaunimo varžybose kiekvienoje programoje startavo po 12 porų.

Iš tiek pat porų į finalą Lotynų Amerikos šokių WDSF Rising stars grupėje pateko ir 6-ąją vietą šiose varžybose užėmė Dzimtry Baleuski ir Karolina Pukšto (Vilniaus “Šokio technikos akademija”). Visi mūsų dueto šokiai finale buvo įvertinti šeštosiomis vietomis.

Varžybose Lenkijoje dirbo ir teisėja iš Lietuvos Eglė Visockaitė Damaševičienė.