Pasaulio reitingo varžybos Italijoje

Italijos Livorno mieste sausio 21 – 22 dienomis vyko WDSF pasaulio reitingo varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų šalies sportininkai.

Geriausiai Italijoje sekėsi jaunimo grupėje šokantiems Augustui Lopetai ir Gabijai Gumbrytei (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”). Duetas tapo nugalėtojais tiek standartinių, tiek Lotynų Amerikos šokių varžybose. Visi poros šokiai finaluose buvo įvertinti pirmosiomis vietomis, išskyrus pasodoblį – už jį vertintojai skyrė antrąją vietą.

Jaunimo amžiaus grupės standartinių šokių varžybose 3-ąją vietą užėmė ir bronzos medaliais pasipuošė Aleksandr Kutskij ir Urtė Pabrėžaitė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”). Iš viso šioje grupėje startavo 7 poros.

Jaunimo iki 21 m. amžiaus kategorijos standartinių šokių programos 3-oji vieta taip pat atiteko Lietuvos šokėjams. Ją iškovojo Domantas Balevičius ir Dominyka Brantaitė (Kauno “Duetas”). Iš viso šioje grupėje dalyvavo 11 duetų.

Lotynų Amerikos šokių varžybose, jaunimo finale šoko net trys mūsų poros. Be jau minėtos A. Lopetos ir G. Gumbrytės pergalės, 5-oji vieta atiteko Kasparui Svistunavičiui ir Godai Česnulevičiūtei (Kauno “Toro”), 6-oji – A. Kutskij ir U. Pabrėžaitei. Iš viso varžybose dalyvavo 12 porų.

Jaunimo iki 21 m. amžiaus Lotynų Amerikos šokių grupės finale 6-ąją vietą užėmė K. Svistunavičius ir G. Česnulevičiūtė. Per plauką nuo finalo ir galutinėje įskaitoje 7-oje pozicijoje liko D. Balevičius ir D. Brantaitė. Grupėje varžėsi 17 porų.

Varžybose Italijoje teisėjavo Lietuvos vertintojas Remigijus Suslavičius.