WDSF reitingo varžybos Slovakijoje: finaluose Lietuvos šokėjai

Rugsėjo 1 d. Slovakijoje – nacionalinė šventė: švenčiama Konstitucijos diena. Ta proga surengtos ir tradicinės sportinių šokių varžybos “Košicė Open 2021”. Tiesa, varžybos ir vėl įvyko ne tradiciniu laiku – buvo perkeltos iš birželio mėnesio. Ši aplinkybė nesutrukdė į Slovakiją nuvykti Lietuvos šokėjams bei WDSF reitingo varžybose užimti vietas finaluose.

WDSF pasaulio reitingo varžybose geriausiai pasirodė Tauras Žemaitis ir Greta Suslavičiūtė (Elektrėnų “Reveransas”). Jaunimo standartinių šokių grupėje jie iškovojo bronzą, o Lotynų Amerikos šokių programoje užėmė 6-ąją vietą.

Tautvydas Rimgaila ir Vėtra Bliudžiūtė, atstovaujantys Elektrėnų “Reveransui” ir Vilniaus “Pinavijai”, pateko į finalus WDSF Jaunimo iki 21-erių metų amžiaus kategorijoje. Tiek standartinių, tiek Lotynų Amerikos šokių programose duetas užėmė 6-ąsias vietas. T. Rimgaila ir V. Bliudžiūtė taip pat buvo 7-ieji WDSF Jaunimo standartinių šokikų grupėje.