WDSF reitingo varžybos Frankfurte

Savaitgalį Vokietijoje įvyko WDSF pasaulio reitingo varžybos, kuriose dalyvavo Lietuvos šokėjai. Mūsiškiai ir vėl grįžta ne tuščiomis – iškovota medalių, užimtos finalinės vietos.

Pasaulio reitingo jaunimo amžiaus grupės standartinių šokių varžybose 1-ąją vietą užėmė Kristupas Mlinskas ir Liepa Rudnickaitė (Klaipėdos “Žingnis” ir Kauno “Sūkurys”). Finale visi dueto šokiai buvo įvertinti pirmosiomis vietomis.

Jaunimo amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių finale K. Mlinskas ir L. Rudnickaitė užėmė 4-ąją vietą. Šioje programoje geriausiai buvo įvertintas dueto džaivas – trečiąja vieta. Lotynų Amerikos šokių pasaulio reitingo varžybų pusfinalyje taip pat šoko ir 10-ąją vietą užėmė Nikolaj Gutsol ir Smiltė Kozlovskytė (Vilniaus “Ratuto”). Jaunimo amžiaus grupėse atitinkamai varžėsi 32 ir 59 poros.

WDSF Rising stars Lotynų Amerikos šokių varžybose 2-ąją vietą iškovojo Valerii Shylo ir Beatričė Rupšlaukytė (Vilniaus “Ratuto”), kuriems nedaug pritrūko iki pirmosios vietos – šokėjai buvo geriausi, atlikdami pasodoblio ir džaivo šokius. Grupėje startavo 41 duetas.

Senjorų II amžiaus grupės standartinių šokių varžybose 2-ąją vietą Frankfurte iškovojo Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė-Rimkienė (Kauno “Kaspinas”). Finale jiems geriausiai sekėsi atlikti tango, kuris buvo įvertintas pirmąja vieta. Iš viso šioje grupėje varžėsi 94 poros.

Per labai mažą žingsnį nuo finalo liko mūsų jaunių II amžiaus grupės sportininkai Naglis Markevičius ir Silvija Vilionskytė (Vilniaus “Ratuto”). Galutinėje įskaitoje šokėjai užėmė 7-ąją vietą, o nuo finalo juos skyrė vos vienas teisėjų vertinimo balas. Grupėje varžėsi 21 pora.

Varžybose Frankfurte drauge su teisėjais iš įvairių šalių dirbo Lietuvos vertintojai Dalia Vaikšnorienė ir Virginijus Visockas.