WDSF International Open varžybos Kijeve

WDSF International Open kategorijos varžybose Kijeve dalyvavo suaugusieji Lietuvos šokėjai. Standartinių šokių programoje abi dalyvavusios mūsų poros pateko į finalą, o Lotynų Amerikos šokių programoje – į pusfinalį ir ketvirtfinalį.

Geriausiai sekėsi labiausiai patyrusiam duetui – Edgarui ir Indrei Baltaragiams (Kauno “Rolo” – “Sūkurys”). Jie standartinių šokių programoje užėmė 2-ąją vietą tarp 41 dalyvavusio dueto. E. ir I. Baltaragriams vos vieno taško pritrūko iki nugalėtojų laiptelio. Šokdami lėtą valsą ir lėtą fokstrotą, jie buvo pirmi, tačiau konkurentams nusileido tango, Vienos valso ir kvikstepo šokiuose. Pirmąja vieta džiaugėsi parketo šeimininkai iš Ukrainos Dmytro Jevterejevas ir Valerija Dorofei.

Į finalą taip pat pateko ir 4-ąją vietą iškovojo Laurynas Makarovas ir Kotryna Ambrazevičiūtė (Vilniaus “Juventos”). L. Makarovo ir K. Ambrazevičiūtės rezultatas finale kilo – lėtas valsas įvertintas šeštąją, tango – penktają, o likę trys šokiai – ketvirtosiomis vietomis. Tarp Lietuvos duetų įsiterpė ir trečiąją vietą iškovojo taip pat Ukrainos sportininkai Jurijus Marčenko ir Polina Škurikina.

Lotynų Amerikos šokių programoje šoko Einoras Degutis ir Ugnė Bliujūtė (Gargždų “Rolina”). Jie International Open varžybose pateko į pusfinalį ir užėmė 8-ąją vietą tarp 36 startavusių porų. Grupės nugalėtojais tapo Artūras Balandinas ir Ana Salita iš Vokietijos, antroji vieta atiteko Tomašui Galui ir Sabinai Karaskovai iš Čekijos, trečioji – Vinčenzui Doerlitcui ir Albenai Daškalovai iš Vokietijos.

Lotynų Amerikos šokių programoje šokę L. Makarovas ir K. Ambrazevičiūtė pateko į ketvirtfinalį ir užėmė 24 – ąją vietą.